Son Üç Maçında Bir Puan Toplayan Bursaspor

Son üç maçında bir puan toplayan Bursaspor, göz dolduran bir maçla karşı karşıya kaldı. Berabere kalarak puanını 31'e yükseltirken Bursaspor'u nispeten kolay bir maç bekliyor.

Son Üç Maçında Bir Puan Toplayan Bursaspor
25 Şubat 2021 - 15:21

 

Son üç maçında bir puan toplayan Bursaspor, göz dolduran bir maçla karşı karşıya kaldı. Berabere kalarak puanını 31'e yükseltirken Bursaspor'u nispeten kolay bir maç bekliyor. 6 maç izlediğimizde kalan maçın tam tersi oluyor. Yeşil-Mavililer, puan tablosu üzerinde kendilerinden 6 takımla peş peşe karşılaşacak. Daha sonra Boluspor'a ziyaretçi olarak gidecek olan Bursa ekibi, iç sahada Ankaraspor, dış gorabet sahada ise Ankaraspor ile karşılaşacak. Sıra -sıyla. Yeşil-beyazlılar, puan cetvelinde kendisinden alt sırada yer alan 6 takımla peş peşe karşılaşacak.
Bursaspor 22. haftada Balıkesirspor deplasmanına giderken, sonraki haftalarda üst üste Menemenspor ve Akhisarspor'u evine ağırlayacak. Ardından Boluspor deplasmanına gidecek olan Bursa ekibi, sırasıyla iç sahada Ankaraspor'la, dış sahada da Ankaraspor'la karşılaşacak.
Site: https://gorabetguvenilirmi.com/
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları