Reklam
Fatih Tekin

Fatih Tekin

Fatih Tekin

''Bir Çocuk Yetişir; Tüm Dünya Değişir''

05 Mart 2020 - 16:38

Özel Tekin Eğitim Kurumları olarak, ‘’BİR ÇOCUK YETİŞİR; TÜM DÜNYA DEĞİŞİR’’ felsefesi ile eğitim sektöründe 2006 yılından beri hizmet vermekteyiz, bu tecrübemizi de kullanarak öğrencilerimizin kişisel potansiyellerini ve yeteneklerini geliştirmeye imkân sağlayan her yaş grubuna hitap eden okullarımız ile hizmetinizdeyiz.

Hiç kuşkusuz ki, öğrencilerin, geleceğini biçimlendiren en önemli süreçlerden biri okul seçimidir. Biz geleceğe güven ile bakan, iyi yetişmiş bir nesil hedefliyoruz. Giderek gelişen bir dünyada çocuklarımızın farklı becerilere ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Başta temel insani değerler olmak üzere, 21. Yüzyıl becerilerini kazandırmayı öncelikli buluyoruz.

Bugünün sınava hazırlık odaklı dar kalıplarına zorlanan çocuklar, sınav tarihleri geldiğinde boşluğa düşebilirler. Bu nedenle geleneksel eğitimin ömrünü tamamladığını görüp 21. Yüzyıl eğitimine damga vuran TE-5 eğitim sistemini kurmuş bulunmaktayız. Sistemimiz köklü bir paradigma değişikliği ve yeni teknikler ile geliştirilmiştir.

Öğrencilerimizin; İngilizceye anadili gibi hâkim seçtiği ikinci dilde kendini etkili bir biçimde ifade edebilen, sorgulayan ve eleştirel düşünebilen çevreye, ülkesinin ve dünyanın sorunlarına duyarlı yaşam boyu öğrenebilen dünya vatandaşları olduklarını görmek en büyük gururumuzdur. Tekin Eğitim Kurumları ekibinin görevi, en az aileleri kadar çocuklarımız için doğru olanı vurgulamaktır.

Çok güçlü ve uyumlu bir ekibe sahibiz. Takım arkadaşlarım siz velilerimiz ile omuz omuza çalışıp iyi yetişmiş bir gençlik kazanmayı hedef bilmişlerdir. Tekin Koleji’nin bu ülkeye katkıları umutla sürecek.

Sağlıkla, huzurla kalın.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum