Reklam

Mikrobiyal Gübre Nedir?

Toprağın verimini arttırmak için kullanılan kimyasal ve fiziksel yöntemlerin yanı sıra biyolojik unsurlar da toprak verimini arttırmanın önemli bir yoludur.

Mikrobiyal Gübre Nedir?
18 Mayıs 2020 - 15:19

Toprağın verimini arttırmak için kullanılan kimyasal ve fiziksel yöntemlerin yanı sıra biyolojik unsurlar da toprak verimini arttırmanın önemli bir yoludur. Gerekli besin ve mineralleri toprak içerisinde barındırmakla toprakta bulunan mikroorganizmalar harekete geçer ve oluşan bu bütünlük çerçevesinde toprak verim gücü maksimum seviyeye ulaşırken, ürünlerin %100 organik olarak yetişmesine katkı sağlar.
Toprak ve bitki gelişiminde rol sahibi olan bu mikroorganizmalar (biyo gübreler) mikrobiyal aşı yöntemlerinin yapımında aktif olarak yer alır. Bitkilerin ihtiyaç duyduğu ve doğada serbest halde bulunsa da doğrudan kullanamadıkları bir element olan azot, işte tam bu noktada mikrobiyal gübrelerin içerisine enjekte edilerek doğal yollardan alınamayan bu maddeyi sonradan toprağınıza ekleyerek verim almanızı sağlar.
 

Asbio Teknoloji Ve Mikrobiyal Gübre

Asbio ilaç firması bünyesinde bulundurduğu onlarca gübre ve ilaç çeşidi ile müşterilerine hizmet veriyor. İndirimli fiyatları ve uygun kullanım koşullarıyla internet sitesi ve bayilikler aracılığıyla ulaşabileceğiniz ilaçları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Organik gübre teknolojisinde en güncel yöntemleri kullanarak hiçbir detayı atlamayan firma yetkililerimiz, ilaç ve gübre ürünlerini ayrıntılı inceleme süzgecinden geçirerek satışa sunuyor.
 
Toprak verim gücünü arttırmanıza yardımcı olan mikrobiyal gübre çeşitleri farklı dozajlarda paketlenerek çeşitli kampanyalar kapsamında çeşitli indirimlerle siz değerli müşterilerin memnuniyetini sağlıyor ve Asbio Teknoloji kapsamında mikrobiyal gübre, haşere kontrol, bitki koruma gibi alanlarda hizmet vermeye devam ediyoruz.
 
 

       

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum