Reklamı Geç
  • Reklam
Reklam

Acısız Lazer Epilasyon İsteyenlere "Buz Lazer"

Vücudunuzda istemediğiniz kıllardan kurtulmanın en kolay ve en kalıcı olan yolu lazer epilasyon uygulamasıdır.

Acısız Lazer Epilasyon İsteyenlere "Buz Lazer"
24 Ocak 2020 - 18:24 - Güncelleme: 29 Ocak 2020 - 18:37
 

Vücudunuzda istemediğiniz kıllardan kurtulmanın en kolay ve en kalıcı olan yolu lazer epilasyon uygulamasıdır. Lazer epilasyon İstanbul uygulayıcısı olan Beautyderm ile görüşmeler yaptık ve onlara acısız lazer epilasyon İstanbul uygulayıcısı olmaları hakkında sorular sorduk. Acısız lazer epilasyon isteyenlere özel olarak buz lazer uygulaması hakkında onlara sorular sorduk. Buz lazer uygulaması hakkında tüm detaylar haberin devamında. İşte detaylar…

 
    Buz lazer epilasyon uygulaması ile acısızı olarak bütün tüylerinizden rahatlıkla kurtulun! Çok açık renkli olan tüylerde bile etkili olan bu uygulama acısız lazer epilasyon İstanbul sınırlarında temsilci olan Beautyderm tarafından da gerçekleştirilmektedir ve lazer epilasyon İstanbul ilinde çok yaygınlaşmaya başladığından insanlar bu konuda bilgi sahibi olmak istemektedirler. İleri teknoloji yöntemler tercih edildiği için soğutulan bölgelerde hiçbir ağrı ya da acı hissedilmeden epilasyon uygulaması tamamlanacaktır ve istemediğiniz kıllardan avantajlı olarak kurtulabileceksiniz. Bunun en büyük avantajı aslında bütün ten ve kıl rengine uyuyor olmasıdır.

 

Lazer Epilasyon Nedir?

 
    Buz lazer uygulaması, FDA onaylı olan ve 810 nanometre dalga boyuna sahip ışıklar kullanılarak yapılan uygulamalardır. Geliştirilmiş olan güçlü soğutuculara sahip birer cihaz kullanılmaktadır ve bütün epilasyon yöntemleri arasında en acısız olanıdır. Buz lazer denilmesinin sebebi buz başlığa sahip olmasıdır ve bu uygulama sırasında gönderilen yüksek ısı enerjisi, buz ile dengelenerek acıyı ortadan kaldırmaktadır.
 

Lazer Epilasyon Herkese Uygulanabilir mi?

 
   Acısız lazer epilasyon İstanbul ili uygulayıcısı olan Beautyderm, bu uygulama için başvuranlarda öncelikle 18 yaş sınırına dikkat etmektedir. Kıl oluşumunu tamamlamamış olan 18 yaşından küçük kişilerde bu uygulamaya başvurulmamaktadır ve ayrıca sağlık problemi olan kişilerde de bu uygulamaya pek fazla başvurulmamaktadır. Bir diğer etken de hamilelik durumudur. Hamile olanlarda bu uygulamaya başvurulmaz.
 

Lazer Epilasyon Uygulaması Kaç Seanstır?

 
    Lazer epilasyon İstanbul temsilcisi olan Beautyderm, uygulama seansı hakkında net bir bilgi vermemiştir. Bunun sebebi de seans ve uygulama sayısının cilt rengine, kıl rengine, kılların kalınlığına ve yoğunluğa uygun olarak da değiştiğidir. Ortalama olarak bakacak olursak yüz ve vücut ortalama 8 seansta tamamlanmaktadır. Kullanılmış olan ilaçlar ve ayrıca hormon bozuklukları süreci uzatabilmektedir.

 

Lazer Epilasyon Her Bölgeye Uygulanır mı?

 
    Lazer epilasyon İstanbul temsilcisi Beautyderm, buz lazer uygulamasının da normal lazer epilasyon gibi her bölgeye uygulanabildiğini söyledi. Yani genital bölgeye, kollara ve bacaklara, sırt bölgesine, çeneye, enseye ve koltuk altı bölgesine uygulama yapılabilmektedir. Özellikle de uygulamayı tercih eden erkeklerin ense bölgelerinde çok etkilidir. Acı eşikleri ne kadar düşük olursa olsun acısız olarak uygulama tamamlanabilecektir.
 

Her Dönem Uygulama Yapılabilir mi?

 
     Acısız lazer epilasyon İstanbul uygulayıcısı olan Beautyderm, yaz veya kış fark etmeden her mevsime uygulama yaptıklarını, yapılabileceğini söyledi. Dört mevsim uygulanabilme özelliği de aslında avantajlar arasındadır.
 

Lazer Epilasyonun Hiç Zararı Var mı?

 

    Buz lazer epilasyon uygulaması, normal lazer epilasyonda olduğu gibi uygulamadan hemen sonra kızarıklık oluşumuna neden olabilmektedir. Ancak genel olarak bakıldığında kalıcı olarak hiçbir yan etkisi yoktur. Zamanla geçecek kızarıklık ve hassasiyet oluşumu dışında hiçbir yan etkisi yoktur. Bu etkisi de geçici bir etkidir.
 
    Eğer acısız olarak lazer epilasyon yaptırmak istiyorsanız ve istemediğiniz kıllarınızdan kurtulmak istiyorsanız alanında uzman olan acısız lazer epilasyon İstanbul ve lazer epilasyon İstanbul uygulayıcısı olan Beautyderm ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgiler alabilirsiniz. https://www.beautyderm.net/ web sitemizi de ziyaret ederek detaylı bilgiler alabilir ve isterseniz randevu da alabilirsiniz.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum