Reklam
Halit Özkan

Halit Özkan

Halit Özkan

ZORLANAN SABRIMIZDIR!

22 Şubat 2020 - 23:33

    Dünden beri sosyal medya çalkalanıyor! Şehit Mustafa Erol'u katleden ünlü komünistlerden Ozan Ceyhun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Viyana Büyükelçisi olarak atanmıştır.

  Bu katil, bu şerefsiz ve alçak adam İstanbul'da Adana Erkek Yurdu'nu bombalayarak  şehidimiz  Mustafa Erol'u katletmiş  ve arkadaşlarını da yaralamıştır.
Olaya ve fotoğraflara dikkatli bakın lütfen... 1 Mart 1977 yılında,  yoğun kar yağışı ve kötü hava şartları nedeniyle tabutla birlikte battaniyeye sarılan bu  muhterem şehidimiz kar altında cennet yolculuğuna  ülkücü arkadaşlarının omuzlarında uğurlanmaktadır!

   Babası ünlü komünist Demirtaş Ceyhun oğlunu kurtarmak için bu olaydan sonra komünistlerin cenneti olan Avrupa'ya postalamıştır. Türk yargısından uzun süre kaçan bu Türk düşmanı şerefsiz, oradaki komünistlerin de yardımıyla Yeşiller Partisi'ne katılmış ve milletvekili seçilmiştir.

  Yıllarca Türklerin ve Türkiye'nin aleyhine çalışan bu müptezel adam en sonunda Alman vatandaşlığına geçerek Avrupa Parlementosu'nda yıllarca Türkiye'nin aleyhinde çalışmalarda bulunmuştur.

   Eski solcuların ve komünistlerin karakteridir, mutlaka bir yolunu bulup iktidarlara yanaşma olurlar.
Bu istikrarsız adam soldan sağa ve yeşillerden komünizme kadar bir çok fikir değiştirerek neticede kapağı AKP'ye atmıştır. Milletvekilliğine aday olmuş ancak kazanamamıştır! CHP'yle dirsek temasını kesmemiş ve Sarıgül'e danışman olup onu siyaseten batırmıştır!  

    Daha sonra televizyonlarda boy gösteren bu "Fırıldak Kubi" yıllarca Erdoğan'a yağıclık, yalakalık ve soytarılık yapmıştır!

  Sayın Cumhurbaşkanı'nı ve Sayın Dışişleri Bakanı'nı Cumhur İttifakı'nın ruhunu korumaya ve kollamaya davet ediyorum. Yargılanmamış ve mahkeme önüne çıkarılmamış ve suçunu çekmemiş böyle bir katili, ülkücüleri dikkate almadan Viyana Büyükelçisi atamanız sabrımıza atılmış bir atom bombası olarak değerlendiriyoruz!

  Bindiğiniz dalı keserseniz düşersiniz! Unutmayın ki, kelleler bedenler üzerinde taşınır! Kuyunuzu kazanlardan uzak durmadığınızı görüyoruz. Halen o meşhur "şer günleri" uzaktan da olsa anıyor görünmeniz canımızı çok sıkmaktadır! Devletin ve milletin esenliği için PKK ile FETÖ'ye mutlaka eski komünistleri de eklemeniz lazımdır!

   Vatan, millet ve devlet hassasiyetlerinden ötürü sizlere can suyu olmuş kesimlerin şah damarına dokunursanız, çok kısa sürede etrafınızı böylesine ihane mit güruhları ve katiller sürüsü sarar!

   Hülasa kelam,Türk Devleti'ne ve Türk Devleti'nin kahramanlarına kalleşçe tuzak kuranları o malum makamda asla görmek istemiyoruz!
F.M.B.A

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum