Reklam

Pınarbaşı Köyünün Sorun ve Talepleri Dinlendi

Köy ziyaretlerini sürdüren Karaman Valisi Fahri Meral, Karaman merkeze bağlı Pınarbaşı köyünü ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Pınarbaşı Köyünün Sorun ve Talepleri Dinlendi
13 Ocak 2020 - 07:24

Vali Fahri Meral’in 10 Ocak 2020 Cuma günü Pınarbaşı köyüne gerçekleştirdiği ziyarete İl Özel İdare Genel Sekreteri Evren Çakır, İl Genel Meclis Başkanı Adem Kapar,  İl Sağlık Müdürü Dr. Adnan Kurşun, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Celalettin Büyükboyacı eşlik etti.

Pınarbaşı Köyü ziyareti sırasında vatandaşlar tarafından karşılanan Vali Meral, Cuma namazını köy camiinde kıldı namaz sonrasında köy muhtarı Hanifi Kaplan’dan köyün mevcut genel durumu ve sorunları hakkında bilgiler aldı.
 
Ziyaret ve incelemeleri sırasında köyde yaşayan vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Karaman Valisi Fahri Meral, kış şartlarının yaşandığı ilimizde mevcut bütün köy yollarının açık kalması, eğitim – öğretimin sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde sürdürülebilmesinin yanında vatandaşların, günlük yaşamlarını rahat ve güvenli bir şekilde sürdürebilmeleri ve yaşanabilecek diğer olumsuzluklara karşı il özel idaresinin araç ve ekipman yönüyle hazır bulundurulduğunu belirtti.
 
Ziyaret ve incelemelerin ardından köy Muhtarı Hanifi Kaplan ve vatandaşlar, Vali Fahri Meral ve beraberindekilere teşekkür ettiler.
 

      

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum