Karaman'da gönüllü salgın denetçisi olmak istermisiniz?

Karaman'da gönüllü salgın denetçisi olmak istermisiniz?
01 Ekim 2020 - 12:25
    

Çin'in Hubey eyaletine bağlı Wuhan kentinde ortaya çıkan ve dünya geneline yayılan yeni tip koronavirüsle mücadele tüm hızıyla devam ediyor. Mücadele kapsamında Karaman Valiliği, salgın ile etkin mücadele için gönüllü kişiler arıyor.


Konuyla ilgili olarak Karaman Valiliği’nin resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan yazı ize şöyle;


1- Karaman Valiliği Salgın ile etkin mücadele için gönüllü kişiler arıyor.

2- Salgının yoğun görüldüğü sokak, cadde ve mahalleler başta olmak üzere tüm alanlarda Gönüllü Salgın Denetçisi görev yapacak.

3- Gönüllü Salgın Denetçileri işyerlerinde, Pazar yerlerinde, toplu taşıma araçlarında, sokak ve caddelerde tespit ettikleri ihlalleri ve izolasyon tedbirlerine uymayanları Valilik Salgın Denetim Merkezine bildirmekle görevlendirilecektir.


4- Gönüllü Salgın Denetçileri tespit ettikleri ihlali yapan kişilerle hiçbir suretle muhatap olmayacaklardır. Müdahalede bulunmayacaklardır.

5- Gönüllü Salgın Denetçisi olmak için 18 yaşından büyük olmak yeterlidir.

6-Gönüllü Salgın Denetçisi olmak isteyenlerin 15 Ekim 2020 tarihine kadar ekteki formu doldurmaları ve whatsapp üzerinden 0 338 226 7 112 numaralı telefona göndermeleri gerekmektedir.

7- Başvurular kesinlikle gizli kalacaktır.

Gönüllü Salgın Denetçisi Müracaat Formu İNDİR

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • 05389233020
    1 ay önce
    Gökçe çamlığı görevlisiyim kovit19 ile mücadelede Gökçe çamlığı denetcisi olmaya her daim devletimizin yanında olmaya hazırım(((