Reklam

KARAMAN ANALİG HENTBOL KIZ TAKIMI ÇEYREK FİNALDE

Karaman Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) hentbol kız takımı, Hatay’da düzenlenen grup müsabakalarını ikinci sırada tamamlayarak çeyrek finale yükseldi.

01 Ocak 2020 - 00:20

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün 2019-2020 yılı faaliyet programı içerisinde yer alan Anadolu Yıldızlar Ligi projesi kapsamında Hatay’ın ev sahipliğinde düzenlenen Akdeniz Bölgesi Hentbol Kız ve Erkek  grup müsabakalarında C grubunda mücadele eden Karaman ANALİG hentbol kız takımı grubu ikinci sırada tamamlayarak çeyrek finale yükseldi. Karaman Analig hentbol kız takımı ayrıca, 28 Şubat 1 Mart 2020 tarihleri arasında Karaman’da düzenlenecek çeyrek finallere ev sahipliği yapacak.

Karaman’ın ev sahipliğinde düzenlenecek çeyrek final müsabakalarına katılma hakkı kazanan Karaman hentbol kız takımını tebrik eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, “Sporun tabana yayılması, daha fazla müsabakanın yapılması, kulüplere ve milli takımlara alt yapı oluşturulması, illerdeki yerel faaliyetler sonucu bir üst gruba katılamayan yetenekli gençlerimizin spora kazandırılması, ulusal düzeyde sürdürülebilir yetenek takip sistemi oluşturulması, tüm ekip arkadaşlarının sporun gelişimi için işbirliği içerisinde bulunmalarının sağlanması hedefleriyle oluşturulan Anadolu Yıldızlar Ligi müsabakalarında başarılı sonuçlar almaya devam ediyoruz. İlimizin ev sahipliğinde28 subat ve1 mart tarihlerinde  düzenlenecek hentbol çeyrek final müsabakalarında da sporcularımızın başarılı sonuçlara imza atacağına olan inancım sonsuz . İlimizde düzenlenecek çeyrek final müsabakaları öncesi tüm antrenör ve sporcularımıza başarılar diliyorum.”açıklaması ile Karaman analiğ hentbol kız takımına tebriklerini sundu.

      

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum