İstikrar başarı kapılarını araladı! Bast-Man İşletmesi Onlara geçti...

Son yıllarda Karaman'da genç girişimcilerin artan başarısı, üniversite gençliğinin de girişimciliğe olan ilgisini artırıyor. Gençler tarafından işletilen başarılı firmalar, girişimciliğin gençler arasında daha fazla yaygınlaşmasına ve bu konudaki bilincin artmasına ilham kaynağı oluyor.

İstikrar başarı kapılarını araladı! Bast-Man İşletmesi Onlara geçti...
29 Ağustos 2020 - 14:54 - Güncelleme: 29 Ağustos 2020 - 14:57
 

Küçük bir işletme olarak kurulan Ser-Can Auto; Caner Talaş ve Serkan Gürbüz’ün ticari yeteneklerini, geleceğe dair potansiyellerini ortaya koyup istikrarlı çalışmaları sonucu başarı kapılarını araladı. Faaliyet gösterdiği sektörde kısa zamanda adından söz ettiren firma, geçtiğimiz günlerde ilimizde faaliyet gösteren Best-Man mağazasını bünyesine kattı. Kültür sokağındaki mağazanın iletmeciliğini bundan böyle Caner Talaş ve Serkan Gürbüz yapacak. Özellikle yeni kurulan işletmelerde yaşanan kaynak oluşturma sıkıntısına karşın, ikilinin 2020 yılını ‘Büyüme yılı’ olarak hedeflendirmesi firma açısından gurur verici olarak görülüyor.

Genç girişimcilere tavsiyelerde bulunan ikili haber sitemize verdiği demeçte, ‘’Karamanlı gençlerimiz girişimciliği kariyer seçenekleri arasına almalı. Genelde elit bir kesimin uğraş verdiği konu olarak görülen girişimcilik, aslında kişinin heyecanı ve hedeflediği işi ne kadar istediği ile alakalı bir durum. Bundan sonrası ise bir takım araştırmalar, doğru adımla ve titiz ilerleme politikası ile devam ederek sonuca ulaşır. Tüm kariyerini tek bir şirkette geçiren kişiler açısından piyasa, yeni işlere kalkışmak için olumlu gözükmeyebilir. Bunun için çalışma pozisyonunun değişebileceği, girişime açık farklı deneyimleri yaşaması, istisnai değil zaruri görülmelidir’’ diye söyledi.

Bast-Man tüm favori markalar ve son moda koleksiyonları ile Karaman'da hizmet vermeye devam edecek. Birbirinden tarz modelleri aynı çatı altında bir araya getirerek siz gençleri şık bir görünüme sokacak.

Birkaç mağaza gezme ihtiyacı duymadan tek bir noktada tüm ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceksiniz.

Bast-Man Karaman Kültür Sokağında...
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum