Gazapizm Kimdir? Şarkıları Nelerdir?

Gazapizm, 1988 Elazığ doğumlu bir rapçidir...

Gazapizm Kimdir? Şarkıları Nelerdir?
23 Şubat 2021 - 15:57
Gazapizm, 1988 Elazığ doğumlu bir rapçidir. Diğer adı Anıl Acar’dır. 1997 yılında İzmir’e yerleşen Acar, liseyide İzmir’de okudu. Lise yıllarında, hip hop şarkıları ile ilgilendi. Hip hop kültürü ile çok yakından ilgilenen Gazapizm, 2003 senesinde birinci rap müziğini oluşturdu. Bununla beraber oturduğu evinde müzik çalışmaları yapan Gazapizm, Sivo ve Gardiyan rapçileri ile beraber bir stüdyo kurdular. Balçovada stüdyo kuran ünlü rapçi Gazapizm, rap şarkıları üzerine kayıtlar oluşturdular. Yanı sıra Mc’ye de destek olan Acar, başarılara imza attılar. Son olarak Gazapizmin çok dinlenen raplerinden olan Gazapizm hadi sen git işine ft. Ahmet Kaya indir seçeneği ile dinleyebilirsiniz.

Gazapizm Şarkıları Nelerdir?

Dünyaca ünlü Gazapizm, birçok şarkısı ile de dikkat çekiyor. Özellikle Çukur dizi yapımına özel şarkılar üreten Anıl Acar, daha fenomen olmuştur. Gazapizm Çukur dizisine yönelik, heyecanı yok, kalbim çukurda, unutulacak dünler şarkılarını yapmıştır. Bunun yanında ilk albümünü Gardiyan ile çıkartan Anıl Acar, 2, albümünü de Gardiyan ile yapmıştır. Gardiyan ile ortak olarak kan değil katran isimli albümü çıkartarak, dikkatleri üzerine çekmiştir. Bu sayede birçok mekanda konser veren şarkıcı, 2008 yılında Sivo ve Gardiyan ile ortaklaşa bir albüm yaptılar. Daha sonra 2019 yılında psikolojik problemler yaşayan ünlü rapçi, tedavi gördüğü dönemde majör depresyon albümünü çıkarttı. 2021 En Hit Mp3ler sayesinde eğlenceli bir şekilde keyiflice müzik dinleyebilirsiniz!

Gazapizm Rap Dünyasında ki Başarıları

Gazapizm, bir diğer ismi olan Anıl Acar, rap dünyasında birçok başarıya imza atmış ünlü bir rapçidir. Özellikle 45. Pantene altın kelebek ödül törenin de Heyecanı yok şarkısı ile en iyi rapçi ödülüne layık görülmüştür. Bu başarısı ile gözleri üzerine çeken rapçi, çok ünlenmiştir. Bununla beraber heyecanı yok albümü, youtube üzerinden 150 milyon izleyici sayısına ulaşmıştır. Özellikle heyecanı yok şarkısı ile fenomen olan rapçi başarıya imza atıyor. Bunun yanında rapçinin çok dinlenen bir diğer albümü de hadi sen Git İşine’dir. Bu müziği de 2021 En Yeni Mp3ler indir seçeneği ile indirerek dinleyebilirsiniz.


 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum