Reklam

Dizayno Mağazalarında Büyük İndirim Festivali Başladı

Türkiye genelindeki 400'ü aşkın bayii ağı ve 13 konsept mağazası ile hizmet veren Dizayno Mobilya 20-21-22 Kasım tarihleri arasında indirim festivali düzenliyor.

20 Kasım 2020 - 12:55

Türkiye genelindeki 400'ü aşkın bayii ağı ve 13 konsept mağazası ile hizmet veren Dizayno Mobilya 20-21-22 Kasım tarihleri arasında indirim festivali düzenliyor.


Gerçekleştirecek indirim festivali hakkında bilgi veren Dizayno Mobilya Firma Yetkilisi Mustafa Oğuzcan, “Dizayno Mobilya olarak yaklaşık 70 bin metrekare alanda üretim yapmaktayız. Ayrıca 50’yi aşkın ülkeye de ihracat gerçekleştirerek ülkemiz için katma değer sağlamaktayız. 

İstanbul, Ankara, Mersin, Mut, Konya ve Karaman'da bulunan mağazalarımız ile müşterilerimize hizmet vermenin gurunu yaşıyoruz.

Dizayno Mobilya olarak 3 gün sürecek büyük indirim kampanyası ve festivali ile müşterilerimizle buluşacağız.

20-21-22 Kasım’da mağazalarımızda 5 Bin TL ve üzeri alışverişler de her zevke uygun Led TV, akıllı robot süpürge, tablet, cep telefonu ve daha fazla sürpriz hediyelerimizi müşterilerimize takdim edeceğiz.

Aynı zamanda maliyetine yakın satışlarla karşılaşacak bu 3 günlük indirim festivali fırsatlarını müşterilerimiz kaçırmasın. Dizayno Mobilya, evinizdeki herkesin mutluluğu için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı.

TÜM TEDBİRLERİ ALDIK

Koronavirüse karşı mağazalarında tüm önlemleri aldıklarını ifade eden Oğuzcan, “Üç gün boyunca mağazalarımızda gerçekleştireceğimiz büyük indirim festivali kapsamında mağazalarımızda Koronavirüse salgınına karşı tüm önlemlerimizi aldık. Müşterilerimiz güven içerisinde mağazalarımızı ziyaret ederek büyük indirim kampanyasından yararlanabilir” diye konuştu. 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum