Valorant Points Satın Al

Valorant points ile Valorant dünyasına bir adım önde başlayabilirsiniz. VP, oyun içerisinde alışveriş yapmaya yarayan sanal paraya verilen addır.

Valorant Points Satın Al
23 Şubat 2021 - 10:23
Valorant points ile Valorant dünyasına bir adım önde başlayabilirsiniz. VP, oyun içerisinde alışveriş yapmaya yarayan sanal paraya verilen addır. VP ile üstün özellikteki eşyalara sahip olarak oyuna rakiplerinizden bir adım önde başlayabilirsiniz. Oyun içerisinde ihtiyacınız olan tüm ekipmanları mağazada bulmanız mümkün. VP satın almak için başvuracağınız birçok yer var. Bu tür oyunlara olan ilginin artmasıyla artık oyun sanal para satışları birçok site ve market tarafından yapılıyor.
Valorant vp hesabınıza tanımlamak için Oynasana sitesinden aldığınız e-pin kodu ile işlem yapmanız gerekiyor. Farklı sitelerden online ödeme yöntemiyle aldığınız kodunuzu VP ye dönüştürebilmek için mağaza bölümünden kod al yazan yere bu şifreyi girmeniz gerekiyor.

VP Kampanyaları

VP almak için internet sitelerine üye olmanız gerekiyor. Bu sayede kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Özellikle sürekli VP alacaksanız, üye olarak indirimlerinden yararlanmak mümkün oluyor. Her satın almanızda biriken bonuslar ile sonraki alışverişlerinizde daha ucuza VP alabilir, hatta çok fazla alışveriş yaptığınızda bedavaya bile getirebilirsiniz.

Yalnızca VP ile değil, sistem üzerinden para ödeyerek de RP’ye sahip olabilirsiniz. VP ve RP’ler paket halinde satılıyor ve miktarlarına göre farklılık gösteriyor. Kullanmadığınız VP uzun süre hesabınızda aktif olarak kalabiliyor ve VP yalnızca mağazada değil, oyun esnasında da kullanılabiliyor. Birbirinden güçlü karakterler ve eşyalar alabilmek için siz de kodunuzu Oynasana sitesinden alın ve oyunun tadını çıkarın.
Kaynak: https://oynasana.com/collections/valorant-points


 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum