Ücretsiz Yardım Kuruluşları

Ülkemiz çapında 2012 yılından beri ücretsiz yardım kuruluşları ile adından sıklıkla söz ettirmekte olan InterTurkey ekibi, oluşturulan alt platformları ile faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir.

Ücretsiz Yardım Kuruluşları
29 Kasım 2020 - 09:50
 

 Ülkemiz çapında 2012 yılından beri ücretsiz yardım kuruluşları ile adından sıklıkla söz ettirmekte olan InterTurkey ekibi, oluşturulan alt platformları ile faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Bu bağlamda gerçekleştirilen iyilik etkinlikleri ve otostop festivalleri ile birçok gezginin de uğrak adreslerinden biri olarak gösterilmektedir. 2012 yılında oluşturulan ve platformların kurucu üyesi konumunda olan Bilal Özdemir, ‘’İyilik sloganı ile çıktığımız bu yolda ülkemizin dört bir yanında temsilcilikler kurarak uluslararası platformda da 17 ülkeye ulaşabildik. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımız ve halihazırda çalışmakta olan ekip sorumlularımız ile adımlarımızı bir ileriye daha atmaya çalışmaktayız. Bizlere bu yolda her daim yardımcı olan arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.’’ dedi

Ücretsiz Sosyal Sorumluluk Projeleri

 2012 yılından bu yana birçok sosyal sorumluluk projesine imza atmış olan InterTurkey ekibi, bünyesinde yer alan alt oluşumlar ile adından sıklıkla söz ettirmeye devam etmektedir. Çoğu zaman basında da kendine yer bulabilen oluşumlar, ülke çapındaki birçok yardım severe de erişim sağlamayı başarabilmişlerdir. Bu başarının asıl mimarı ve InterTurkey gruplarının kurucu üyesi olarak karşımıza çıkan Bilal Özdemir, her türden yardım çağrısına açık olduklarını ve ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştıklarını söyledi. Ayrıca Özdemir, ‘’Gelişmekte olan internet çağına ayak uydurarak bizde sosyal sorumluluk projelerimizi interaktif olarak yürütmeye çalışıyoruz. Bu sayede binlerce yardım etkinliğini aynı anda düzenleyebilme ve her kesimden insanın çağrısına koşabilme şansını yakalıyoruz.’’ diye açıkladı.
Bilal Özdemir’in sosyal medya hesapları:
Facebook: https://www.instagram.com/b.ozdemir/
Instagram: https://www.facebook.com/bilal.ozdemir.313371

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum