Sezon Başında 4 Yıl Aradan Sonra Fenerbahçe'ye Dönen

Sezon başında 4 yıl aradan sonra Fenerbahçe'ye dönen Gökhan Gönül'ün futbolu bırakacağı iddia edildi. Tecrübeli oyuncunun karar aşamasında olduğu öğrenildi.

Sezon Başında 4 Yıl Aradan Sonra Fenerbahçe'ye Dönen
25 Şubat 2021 - 12:19

 

Sezon başında 4 yıl aradan sonra Fenerbahçe'ye dönen Gökhan Gönül'ün futbolu bırakacağı iddia edildi. Tecrübeli oyuncunun karar aşamasında olduğu öğrenildi. İyi bir başlangıç yaptıktan sonra tecrübeli sağ bek, sakatlık sonrası uzun süre sahalardan uzaklaştırıldı ve formayı Nazım Sangare'ye kaptırdı. Yer alan trendbet habere göre, milli futbolcunun sezon sonu için aktif futbolculuk kariyerini sonlandırma kararı alabileceği. YAKINLAŞTIRMA İle FİKİR TAKASI 36 yaşındaki sağ bekin 1 yıllık opsiyonu bulunuyor. 'nin Fenerbahçe ile olan sözleşmesi sezon sonunda sona erecek.
Haberlerde ayrıca Gönül'ün futbolu kariyerini sonlandırmak istiyorsa sarı-lacivertli kulübün teknik ekibinde devam etmek istediği belirtildi. Bu konuda yakın çevresi ile fikir alışverişinde bulunduğu iddia edildi. Ayrıca haberde, Gönül'ün futbolculuk kariyerine nokta koyması halinde sarı-lacivertli kulübün teknik ekibinde devam etmek istediği belirtildi.
Site: https://trendbetgiris.com/
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları