Özellikle Süper Lig'de Ligin Sınıfında Kalırken Geçmişte

Özellikle Süper Lig'de ligin sınıfında kalırken geçmişte mücadele eden statların dibi, Diyarbakır Stadyumu stadında ise ikinci haftada Diyarbekirspor ile Amedspor tam not aldı.süp Ligi'nde türkiye'nin de yer aldığı birçok alanda betamara stadyumlara ulaşılması futbol oynamaya elverişli değil.

Özellikle Süper Lig'de Ligin Sınıfında Kalırken Geçmişte
24 Şubat 2021 - 15:09

 

Özellikle Süper Lig'de ligin sınıfında kalırken geçmişte mücadele eden statların dibi, Diyarbakır Stadyumu stadında ise ikinci haftada Diyarbekirspor ile Amedspor tam not aldı.süp Ligi'nde türkiye'nin de yer aldığı birçok alanda betamara stadyumlara ulaşılması futbol oynamaya elverişli değil. 33 bin seyirci kapasiteli Diyarbakır Stadyumu'nun zemini göz kamaştırıyor. Yolsuzluk övgüye değer olsa da, alıyor.diyarbak, sahayı yerinde tarafsız ve tarafsız hale getirerek Gençlik ve Spor İli tarafından düzenli olarak korunmakta, iki maçlık Gösteriyor 'un bulunduğu Diyarbakır stadyumunun toplanması için Türkiye'nin diğer stadyumlarının örneğini el üstünde tutmaktadır.
Hafta yönetmenin oluşturduğu ekip tarafından kör edilir. DÜZENLİ BAKIM By geçiriliyor. Yeni Diyarbakır Stadyumu Müdürü Veys Sheep'in o andan itibaren maç gözetiminde oynayacağı maç öncesinde, göz kamaştıran yerel sosyal medya görselinin gündeminde haftalarca süren günlük bakımlar da dahil olmak üzere. Dört yıl önce övgüyle bahsedilen ve UEFA standartlarına uyulması nedeniyle Diyarbakır Stadyumu'nda layıkıyla açılan Akhisarspor Ziraat Türkiye Kupası arasında Fenerbahçe ile oynanan maç, Türkiye'nin en güzel stadyumları arasında geçerlidir.
Site: https://betamara.xyz
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları