Reklam

Nüfus Müdürlüğünde Yıkım ve Onarım İşleri Başladı!

Karaman İl Özel İdaresi tarafından ihalesi yapılan Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü Fiziki Alan, Altyapı ve Donanım Yenileme Projesi kapsamında Yıkım ve Onarım işleri başlamıştır.

Nüfus Müdürlüğünde Yıkım ve Onarım İşleri Başladı!
26 Nisan 2021 - 12:30

Karaman İl Özel İdaresi tarafından ihalesi yapılan Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü Fiziki Alan, Altyapı ve Donanım Yenileme Projesi kapsamında Yıkım ve Onarım işleri başlamıştır.


İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Arif Cansaran;
“Karamanlı vatandaşlarımıza daha geniş ve ferah bir alanda, daha modern bir ortamda hizmet sunumu yapabilmek amacıyla planlanan ve İl Özel İdaresi tarafından ihalesi yapılan “Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü Fiziki Alan, Altyapı ve Donanım Yenileme Projesi” kapsamında Yıkım/Onarım işleri 16.04.2021 tarihinde başlamıştır.Karamanımız için hayırlı olmasını dilerim.”

“Bu proje ile Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğümüzün hizmet alanı genişletilecek, tüm mekanik, elektrik ve sistem altyapısı değiştirilecektir. Yaklaşık 45 GÜN devam edeceği öngörülen proje süresince Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü hizmet veremeyecek, nüfus hizmetleri sunumuna bir üst katta bulunan İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü’nde devam edilecektir. Bu geçici durumdan dolayı İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü olarak üzüntümüzü belirtir, Karaman halkımıza göstereceği anlayış için teşekkür ederiz. Bununla birlikte, Ülkemizdeki tüm İlçe Nüfus Müdürlüklerimiz çevrimiçi(online) olarak birbirine bağlıdır ve yerleşim yerine bakılmaksızın herhangi bir İlçe Nüfus Müdürlüğüne müracaat edilmesi halinde istenilen nüfus hizmetinin alınması da mümkündür.”

“Projemizin gerçekleşmesinde güçlü destek ve talimatlarını esirgemeyen Karaman Valimiz Sayın Mehmet Alpaslan IŞIK ve Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürümüz Sayın Şefik AYGÖL’e, Özel İdare Genel Sekreteri ve Ayrancı Kaymakamı Sayın Evren ÇAKIR’a, Özel İdare Yatırım ve İnşaat Şube Müdürü Sayın Sinan ÖZYER ve güzide ekibine, çok değerli mesai arkadaşlarıma, projeye katkı sağlayan Karaman ilimizin muhterem eşrafına ve bilgi akışını sağlayan yerel basınımızın çok kıymetli temsilcilerine şükran ve teşekkürlerimi sunarım” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • muhammet aksu
    1 ay önce
    zamanında düşünüp de yapsanız olmaz mı. tüyü bitmemiş yetimin hakkı var o harcanan paralarda. yazıklar olsun