Kaliteli Oyun Seçimi Pubg

Her yaştan insanın oynamaktan bıkmayacağı ve talep göstermeye devam ettiği pubg, her zaman en çok tercih edilen savaş oyunları arasındadır.

Kaliteli Oyun Seçimi Pubg
22 Şubat 2021 - 16:10
Her yaştan insanın oynamaktan bıkmayacağı ve talep göstermeye devam ettiği pubg, her zaman en çok tercih edilen savaş oyunları arasındadır. Sadece çocukların değil yetişkinlerin de talep göstermesi ile kalitesini yansıtan oyunlardan biridir. Bu sebeple de her yaş aralığındaki birçok kişinin istediği savaş oyunu olarak istenilen kalitesiyle beklentileri karşılamaktadır.
Pubg şekilli nick değiştirmek de oldukça kolaydır. Bu şekilde istenilen karakterlerin nick olarak kullanımı da mümkündür. Canlı olarak oyun imkânı sağlaması ve birçok kişinin aynı anda oyuna girmesiyle birlikte keyif almasını sağlar. 2017 yılında piyasaya sürülen oyun Tekno Bilgi sitesinde en çok tercih edilen oyunlar arasında halen yerini korumaktadır.

İzmir’im Kart ve Sağladığı Kolaylıklar

İzmir halkı için oldukça önemli olan kent kart imkânı Eshot Genel Müdürlüğü tarafından halka sunulmuş önemli bir karttır. Oldukça yaygın olan ve sadece şehir içi hatlarda geçerli olan bir kart türüdür. Kullanımı kolay olan İzmir’im kart ile birçok mesafede ulaşım, uygun fiyatlarda sağlanmaktadır. Bu şekilde beklentileri de karşılamaya devam eder.

Eshot bakiye sorgulama da oldukça basittir. Mobil uygulamalar sayesinde bakiye sorgulama imkânı da yüksektir. Kent kart olarak adlandırılan ve yeni adıyla İzmirim kart bakiye sorgulama işlemi de aynı şekilde gerçekleşir. Mobil olarak ve şehir içi belediye otobüslerinde bulunan cihazlar sayesinde bakiye sorgulama işlemi de yapılmaktadır. Merak edilen her konuda Tekno Bilgi sayfasından her zaman hizmet alabilirsiniz.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum