Haber Detayı
02 Eylül 2019 - Pazartesi 08:55
 
Pancar alım fiyatı belli oldu
Pancar alım fiyatı bu yıl ton başına 235 liradan 300 liraya yükseltildi.
EKONOMİ Haberi
Pancar alım fiyatı belli oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Konya Mevlana Meydanı'ndaki Toplu Açılış Töreni'nde yaptığı konuşmada, "Konya metrosunun yapımına başlıyoruz. Bu hattın ilk etabının ihalesini eylül ayında gerçekleştiriyoruz." dedi.

 

Pancar alım fiyatı

 

Pancar alım fiyatını bu yıl ton başına 235 liradan 300 liraya yükselttiklerini açıklayan Erdoğan, "Şeker kotalarını düzenleyerek nişasta bazlı şeker oranını 10'dan 5'e düşürmüştük. Bu yılın sonunda oranı 2,5'e kadar indiriyoruz." şeklinde konuştu.

 

"Terör örgütüne tavır koyamayanlardan siyasetçi olmaz"

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Terör örgütüne tavır koyamayanlardan, 15 Temmuz darbe girişiminin faillerini lanetleyemeyenden, her zeminde ve her zaman ülkesinin yanında yer alamayandan belediye başkanı olmaz, siyasetçi hiç olmaz." ifadelerini kullandı.

 

"Siyaset mühendisliği oyunlarının hiçbiri tutmadı"

 

"Siyaset mühendisliği oyunlarının hiçbiri tutmadı." diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Millete söyleyecek sözü olmayanların içeride ve dışarıda belli mahfillerin desteğiyle gidebilecekleri tek yer, bir sonraki seçimde sandığın en dibi olacaktır." ifadelerini kullandı.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "AK Parti, milletin kurduğu, milletin iktidara getirdiği, bugüne kadar da milletin iktidarda tuttuğu bir partidir. Böyle bir partinin millete rağmen siyaset yapması, kadro kurması düşünülemez." dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Pancar, alım, fiyatı, belli, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı