Haber Detayı
07 Ağustos 2019 - Çarşamba 18:07
 
BAYRAM ÖNCESİ DENETİMLER SIKLAŞTIRILDI
Karaman Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ve İl Tarım Müdürlüğü ekiplerince il genelindeki gıda satışı yapan iş yerleri ve marketler denetlendi.
YAŞAM Haberi
BAYRAM ÖNCESİ DENETİMLER SIKLAŞTIRILDI

Kurban Bayramı öncesi kent genelinde iş yerlerinde denetimlerini sıklaştıran Karaman Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların alışverişlerini güvenle yapması için yoğun mesai harcıyor. Tarım İl Müdürlüğü ekipleri ile birlikte gerçekleştirilen denetimlerde genel hijyen, ruhsat kontrolü, fiziksel ve teknik koşullar ile satılan ürünlerin son kullanma tarihinin geçip geçmediğine dikkat ediliyor. Yapılan denetimlerde evrakları bulunmayan ve şartlara uymayan iş yerlerine cezai işlemler uygulandı.

 

Halk sağlığının her şeyden önemli olduğuna vurgu yapan Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, konu ile ilgili yaptığı açıklamada: “Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz vatandaşlarımızın sağlığı ve huzuru için 7 gün 24 saat kesintisiz çalışıyor. Titizlıkle yaptığımız denetimlerle hem vatandaşımız hem de esnafımız için birçok olumsuzluğun önüne geçiyoruz. Bize gelen tüm şikâyetler mutlaka değerlendiriliyor. Zabıta ekiplerimiz vatandaşlarımızın Kurban Bayramını sağlıklı ve huzurlu bir şekilde geçirebilmeleri için bayram boyunca da görevlerinin başında olacak” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAYRAM, ÖNCESİ, DENETİMLER, SIKLAŞTIRILDI,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
BAYRAM ÖNCESİ DENETİMLER SIKLAŞTIRILDI
BAYRAM ÖNCESİ DENETİMLER SIKLAŞTIRILDI
BAYRAM ÖNCESİ DENETİMLER SIKLAŞTIRILDI
Yorumlar
Haber Yazılımı