İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Ücretsiz İnstagram Takipçi Hilesi
Ücretsiz İnstagram Takipçi Hilesi
Zehir tacirlerine geçit yok
Zehir tacirlerine geçit yok
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Burun Ameliyatı
Burun Ameliyatı
Otel Fiyatları Hakkında Doğru Bilgiler
Otel Fiyatları Hakkında Doğru Bilgiler
Haber Detayı
07 Ekim 2019 - Pazartesi 16:23
 
1.Hamur Rulo Kağıt
Kağıt sektöründe sıklıkla tercih edilen kağıt türlerinden olan 1. hamur rulo kağıt defter, kitap, antetli kağıt basımı gibi matbaa alanlarında kullanılmaktadır.
EKONOMİ Haberi
1.Hamur Rulo Kağıt

Kağıt sektöründe sıklıkla tercih edilen kağıt türlerinden olan 1. hamur rulo kağıt defter, kitap, antetli kağıt basımı gibi matbaa alanlarında kullanılmaktadır. Beyaz renkli yapısında selülöz ağırlıklı odun olarak daha az bulunan kağıttır. Yazıların kalıcılığı konusunda en kaliteli kağıt türüdür. Yaklaşık olarak 7 yıl kadar yazılar için kalıcılık süreleri verilmektedir. 75x40 m, 75x50 m gibi boyutlarda tek nüsha olarak bulunan 1. Hamur rulo kağıt için 10 rulo 100 rulo gibi paketlerle satışı gerçekleştirilmektedir. Sektörün en kaliteli ürünü olması sebebiyle özellikle kurumsal firmaların tercihleri 1 hamur rulo kağıt olmaktadır.

 

1.Hamur Rulo Kağıt Fiyatları

 

Uzun süreli kalıcılığı gibi etkenler sebebiyle özellikle matbaacılık faaliyetleri başta olmak üzere, yazıcılar, alışveriş işlemleri için yazar kasa ve poslarda da tercih edilen kağıt sektörünün en çok kullanılan ürünü 1. Hamur rulo kağıt için ürün kalitesi, boyutları ve paket adetleri bazlı fiyatlar mevcuttur. Ayrıca yüksek miktarda taleplerinizde 1 hamur rulo kağıt fiyatları için özel fiyat alabilirsiniz. 1. Sınıf hamur rulo kağıt için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için; https://www.arabulgelsin.com/1hamur-rulo-kagidi-pmk16

Kaynak: Editör:
Etiketler: 1.Hamur, Rulo, Kağıt,
Yorumlar
Haber Yazılımı