Bitcoin Alma

Bitcoin nasıl alınır sorusunun cevabını verebilmek için ilk olarak BtcTürk veya Binance borsalarından birine üye olmanız gerekiyor.

Bitcoin Alma
22 Şubat 2021 - 17:08
Bitcoin nasıl alınır sorusunun cevabını verebilmek için ilk olarak BtcTürk veya Binance borsalarından birine üye olmanız gerekiyor. Üyelik için istenen bilgileri girdiğinizde üyeliğinizi onaylamanız gerekir. Bunun için hesabınız yazısına tıklayarak burada açılan sayfaya e-posta, T.C. kimlik numarası ve telefon numarası girilir.
Bu sayede hesabınızda para yatırma ve çekme limitleri artar. Daha sonra BTC alabilmek için adınıza kayıtlı banka hesabınızdan para transferi yapmanız gerekiyor. Yatırma linkine tıklayarak banka hesaplarından istediğiniz IBAN numarasına parayı yatırabilirsiniz. Nasıl Alınır sitesinde de anlatıldığı gibi anında hesabınıza geçen nakit parayı kripto para alımlarınızda kullanabilirsiniz.

Binance Türkiye Bakiye Durumu

Nasıl Bitcoin alınır sorusuna geçmeden önce bakiyenizi nasıl öğrenebileceğinizi bilmeniz gerekir. Cüzdan menüsünün altında bulunan Bakiyeler bölümü, paranızın bakiyenize yansıyıp yansımadığını size gösterir. Aynı zamanda bu sayfadan yatırma veya çekme işlemleri de yapabiliyorsunuz.

Dogecoin Nasıl Alınır?

Dogecoin nasıl alınır sorusunun cevabı da çok basittir. Limit emri ile Dogecoin almak için DOGE/TRY işlem çiftini çekerek almak istediğiniz tutarı girmelisiniz. Burada gireceğiniz değerler fiyat, tutar ve toplamdır. Eğer piyasa emri ile almak istiyorsanız bu sefer güncel piyasa fiyatından alım gerçekleşir. Girilen alım emri açılır ve belirtilen şartlarda satış emri girildiğinde sizin emriniz gerçekleşir. İşlem gerçekleşince de bildirim gelir. Ancak mevcut piyasa fiyatından alım yaparsanız bu anlık olarak gerçekleşir. Nasıl Alınır sitesinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları