Reklam

Bebeklere Özel Sağlıklı Püreler Aşçı Anne'de

Bebeğinizi beslerken katkısız ve doğal besinler kullanmanız bebeğinizin gelişimini sağlıklı bir şekilde tamamlaması için çok önemlidir.

Bebeklere Özel Sağlıklı Püreler Aşçı Anne'de
26 Nisan 2021 - 11:59
Ek gıdaya geçiş dönemi ile birlikte bebek püresi annelerin kurtarıcı yiyeceği haline gelir. Hem yenilmesinin hem sindirilmesinin kolay olması bebek püresinin pek çok anne tarafından tercih edilmesini sağlar. Kaliteli, katkı maddesiz ve bebeğinizin sağlığına uygun özel bebek püreleri Aşçı Anne’de ekonomik fiyatlar ile size sunuluyor!
Birbirinden Farklı Bebek Püre Çeşitleri
Ek gıdaya geçilmesi ile birlikte aşamalı olarak bebeğinize yiyecekler vermeye başlarsınız. Bu besinler arasında püreler sindirilmesi oldukça kolay olan ve bebeğinizin severek yiyeceği ürünlerdir. Aşçı Anne, size bebek pürelerini sunarken birbirinden farklı bebek püre çeşitleri ile sunmaktadır. Püre çeşitlerini şu şekilde sıralayabiliriz:
  • Elma püresi
  • Armut püresi
  • Havuç püresi
  • Muzlu ve kayısılı püre
  • Elmalı, kayısılı ve yulaflı püre
Aşçı Anne, bebekler için bebekler için meyve püresi çeşitlerinin yanı sıra aynı zamanda sebze püreleri de sunmaktadır. Aşçı Anne ile bebeğiniz için sağlıklı ve dengeli öğünler oluşturmanız çok kolay olacak!
Katkısız ve %100 Doğal Bebek Püreleri
Bebeğinizi beslerken katkısız ve doğal besinler kullanmanız bebeğinizin gelişimini sağlıklı bir şekilde tamamlaması için çok önemlidir. Bebeğiniz, size göre çok daha hassas bir metabolizmaya sahiptir. Bu nedenle yediği besinlerin içerisindeki kimyasal ve katkı maddeleri vücutlarına çok daha olumsuz etkide bulunabilmektedir.
Aşçı Anne size bebeklerinizin gelişimini en iyi şekilde tamamlamasına yardımcı olacak, doğal ve katkısız püreler sunmaktadır. Ürünlerin içerisinde %100 doğal besin maddeleri kullanılmaktadır.
Bebek Püresi Muhafaza Koşulları
  • Kuru, güneş görmeyen ve serin bir yerde saklandığı takdirde kapağı açılmadan üretim tarihinden itibaren 1 yıl içinde tüketilebilmektedir.
  • Pürelerin kapağını açtıktan sonra ise püreyi 2 - 3 gün içerisinde tüketilmesi gerekmektedir.
Hangi Bebek Püresi Kullanılmalı?
Bebeğiniz için en ideal bebek püresini nasıl seçeceğinizi belirlemenin en net yolu ürünleri denemek olacaktır. Özellikle bebeklere elma püresi ve diğer meyve püreleri verildiğinde severek tükettikleri görülmektedir. Birkaç farklı bebek püresi alarak zaman içerisinde deneyebilirsiniz. Bebeğinizin severek tüketeceği, ekonomik, %100 doğal ve lezzetli bebek püreleri ile tüm bebek ek gıda ürünleri çeşitlerine Aşçı Anne ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz!
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum