Karaman’da Gençlik ve Spor Kulübü atletizm takımı antrenörlerinden Ümmühani Karaçadır ve sporcu Ayşe Taş, atletizm milli takım hazırlık kampına davet edildi.

Karaman’da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor Kulübü bünyesinde atletizm antrenörlüğü görevini yürütmekte olan Ümmühani Karaçadır ve atletizm takımı sporcusu Ayşe Taş, Erzurum’da yapılacak olan milli takım hazırlık kampına davet edildi.

Karamanlı atlet Ayşe Taş’ın gelecek vadeden bir sporcu olduğu belirten Karaçadır, “Karamanlı sporcumuz Ayşe Taş, 2016-2017 sezonunda gerçekleştirilen bin 500 metre yarışlarında kariyerinde büyük bir başarıya imza atarak Türkiye ikincisi olma başarısı gösterdi. Önümüzde ki sezon için daha büyük hedefler koyduk. Daha çok çalışarak bu hedeflerimizi gerçekleştirmek istiyoruz. Milli takım hazırlık kampına davet edilmemiz bizler için gurur verici bir durum. Bizlere inananları, destek verenleri mahcup etmeyeceğiz. Kampımızı en iyi şekilde değerlendirerek yeni sezon çalışmalarımıza devam edeceğiz diye konuştu.