Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı görevlerinde bulunan hemşerimiz Prof. Dr. Ömer Dinçer Vali Süleyman Tapsız’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Valilik Makamında gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Tapsız, Karaman’da yapılan ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aktarırken, ülke gündemi hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu.

Vali Tapsız’a misafirperverliğinden dolayı teşekkür eden eski Bakan Dinçer, Karaman’ın gelişim ve ilerleme sürecini yakından takip ettiğini ifade etti.

Eski Bakan Ömer Dinçer Karaman ziyareti sırasında kendi adını taşıyan Prof. Dr. Ömer Dinçer Anadolu Lisesi Uygulama Camii inşaatını gezerek incelemelerde bulundu. Vali Süleyman Tapsız, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan ve İl Mili Eğitim Müdür Mevlüt Kuntoğlu ile birlikte inşaat alanında incelemelerde bulunan Ömer Dinçer, inşaat çalışmaları devam eden uygulama camii hakkında yetkililerden bilgiler aldı.

Eski Bakan Dinçer, inşaat alanından incelemelerinin ardından daha sonra yine kendi adını taşıyan Prof. Dr. Ömer Dinçer Anadolu İmam Hatip Lisesini gezerek incelemelerde bulundu.