Birbirinden renkli, güzel çiçeklerin lezzetli meyve ve keklerle buluştuğu Fruitanya, aynı anda hem damak hem de göz zevkinize hitap eden ürünler barındırır. Çiçek görünümlü çikolata kaplı meyveler bulunduğunuz ortamın havasını değiştirir ve özel zamanlarda size iyi bir hediye seçeneği sunar. Misafir ağırlarken ikram için de kullanabileceğiniz çikolata sepeti çeşitlerini platform üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

Çikolata Kaplı Elma Sepeti

20-25 adet çikolatalı elma diliminden oluşan meyve sepeti, ideal bir hediye seçeneğidir. İster hasta ziyaretinde isterseniz yeni yıl tebriklerinde bu ürünü hediye ya da ikram olarak verebilirsiniz.

Satış ve Teslimat

Çikolata sepeti içerisinden bir ürünü beğendikten sonra satın alma işlemlerine geçebilirsiniz. Satış sitesi üzerinde teslimat detayları, fiyat ve indirim ayrıntıları ile diğer merak edilenler bulunur. Ayrıca müşteri hizmetleri üzerinden de sormak istenen ekstra sorular yetkililere iletilebilir. Teslimatla ilgili ürün özellikleri gereği sadece firmanın şubesinin olduğu yerlerde hizmet verilebilmektedir. https://www.fruitanya.com/ sitesi üzerinden hangi ürün hangi şehir için teslimatının yapılabildiğine bakabilirsiniz. Seçim yaparken sepet rengi detaylarına bakmayı unutmayın.