Bu makalemde size bahsetmek istediğim Animal Cuts Termojenik yağ yakıcı tüm dünya da yağ yakıcı ürünler denildiğinde ilk akla gelen ürün özelliğine sahip.

Amimal’in piyasa da bulunan pek çok ürünü var Cuts’da bunlar gibi zengin bir içeriğie sahip bu da onu yağ yakıcı ürünler arasında ilk sıraya getiren faktörlerin başında geliyor. Evet bu kadar özelliğinden bahsettik lakin Cuts için en iyi yağ yakıcı ürün demek doğru olur mu?

İçindekiler Ve Performansa Etkisi

Ürünün etkisine geçmeden önce isterseniz performansa dair bilgiler verelim. Ürünü satın alırken size paket halinde sunuluyor ve her bir pakette sekiz adet hap bulunuyor. 750 mg olan karışımın içerisinde kafein, kola meyvesi ve de guarana var. Metabolizmanızın hızlanması içinde yeşil çay özütü, orlong çayı özütü, kahve çekirdeği özütü ve de beyaz çay özütü bulunuyor. Aynı zamanda ürünün içeriğini aşağıdaki gibi listeleyebiliriz.

  • 350 mg Tiroidkompleksi (Tirozin, SalviaOfficinalis)
  • 800 mg su atım kompleksi [vücuttan gereksiz miktarda bulunan suyun atılması için]
  • 500 mg nootropic karışım [motivasyon vb. beyin fonksiyonlarını artıran maddeler] (DMAE, Huperzine A)
  • 300 mg kortizol önleyici karışım
  • 300 mg CCK kompleksi [iştah azaltıcı maddeler]
  • 500 mg biyo-yararlanımkompleksi [yukarıdaki diğer tüm maddelerin vücutta emilimini optimize etme amaçlı maddeler]

Ürünün içeriğini yorumlamak gerekirse şu şekilde belirtebiliriz. Supplementleri ciddi anlamda iyidir etkilidir şeklinde değerlendirmek zordur. Ancak içeriğinde otuzun üzerinde madde olan bir ürünün de insana nasıl bir etki yarabileceği tartışılmaz bu yüzden de her insanda farklılık gösterebilecektir. Biz sizi yanlış yönlendirmeme adına sublement kullanımında iddialı kelimeler kullanmamaktan yanayız. Elimizdeki verilerden yola çıkarak açıklamamız gerekirse kafein’in zaten insana enerji ve zindelik kazandırdığını biliyoruz bu nedenle de yağ yakımınızı hızlandırıp kilo vermenizi de kolaylaştıracaktır diyebiliriz. İşin termojenik etkisine gelince guarana ve de kola meyvesinin ciddi anlamda etkisinin olabileceğini söyleyebiliriz. Son olarak ise metabolizmanın hızlandırılmasında çay özlerinin de etkisini görmemek mümkün değildir.  Kısaca ürün içerisinde bu üç karışımın olması demek size yağ yakıcılar söz konusu olduğunda bahsetmemiz gereken bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Cuts’un en büyük etkisi idrar söktörücü olması buda yağların su ile birlikte vücuttan atılmasını sağlıyor. Kortizon değerni azaltarak çok vaatte bulunuyor.

Peki AnimalCuts işe yarıyor mu?

AnimalCuts için evet desekte aslında bu ürünler için mucize beklememekte fayda vardır. Ürün sizi antrenman esnasında konsantre ettiği için idmana kendinizi daha iyi verebiliyor ve de bu yüzden bir takım hareketlerin size zorluk sağlamadığını anlayabiliyorsunuz.

Bizim size önerimiz ise şu yönde olacak. Nasıl bir ürün kullanırsanız kullanın meselenin özü disiplinli çalışmak ve de diyetten geçer. Çünkü diyet ve spor olmadan yağ yakımınızı hızlandırmanızın çok fazla mümkünü yoktur.  

Ürünün kullanımına bakacak olursak lezzeti de sizi çok rahatsız etmeyecek bu yüzden de herkesin çok rahatlıkla kullanabileceği bir tarzda. Ürün hap şeklinde olduğu için eğer ki hap sevmeyen biriyseniz o zaman sizde problem yaratabilir. Ancak kapsül halinde olduğu içinde bol sıvı tüketilerek alınabilir.

Ürünün bizce önemli olan tarafı taşıma kolaylığı olması açısındandır. Kafein içerdiği için sizi zinde tutmaya yarayacaktır. Ürünün fiyatına gelecek olursak rakipleri ile arasında biraz fark olsa da etkili bir yağ yakıcı olduğundan yola çıktığımız da bu fiyata gayet başarılı bir ürün olarak gösterebiliriz. Ürünün fiyat ve kullanım ile ilgili detaylarını ise bu bağlantıdan öğrenebilirsiniz.